Bbcc Appartment Luchentia By Home Horizon Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Bbcc Luchentia By Horizon *
9.0 Hebat
6 ulasan

Bbcc Appartment Luchentia By Home Horizon Kuala Lumpur

Federal Highway, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Pangsapuri Bbcc Appartment Luchentia By Home Horizon terletak di daerah Pudu di Kuala Lumpur, 30 km dari lapangan terbang Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah. Apartmen terdiri daripada 7 buah bilik.
Pangsapuri Bbcc Appartment Luchentia By Home Horizon terletak 3 km dari Little India Kuala Lumpur dan 2.2 km dari Kelab Diraja Selangor. Tempat ini terletak 30 minit berjalan kaki dari pusat Kuala Lumpur.
Pangsapuri ini berjarak 10 minit berjalan kaki dari stesen bawah tanah Pudu dan 50 meter dari perhentian bas Times Square.
+ Lagi - Kurang

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 29 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 1.7 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Makan

  • Cerek elektrik
  • Pengering

Kemudahan Bilik

  • Kawasan duduk
  • Meja makan
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 14:00 hingga 23:00
Daftar keluar: dari 06:00 hingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ju 3 Jul
Sa 4 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur